top of page

O nás

Pomáháme firmám nastavit telekomunikační a ICT služby správně

Šetříme jim tak starosti, čas a peníze

 

  • Naším cílem je zjednodušit Vám proces výběru poskytovatelů služeb a vyjednat nejlepší možné podmínky pro Vaše služby. Naše řešení Vám umožní získat komplexní přehled a srovnání kalkulací od minimálně tří různých poskytovatelů, což Vám ušetří čas, peníze a starosti.

  • Po objednání našich služeb se s Vámi spojí náš specialista, který Vám představí naše řešení a sdělí veškeré podmínky spolupráce. Následně provedeme kompletní analýzu Vašich požadavků a předložíme Vám minimálně tři možná řešení, každé od jiného poskytovatele s podrobným popisem výhod a nevýhod, stejně jako smluvních ujednání.

  • Po výběru řešení se postaráme o přípravu veškeré smluvní dokumentace od vybraného poskytovatel a dohlídneme na správné nastavení služeb.

  • Díky našim zkušenostem v oblasti telekomunikací a dalších služeb jsme schopni vybrat správného partnera pro Vaše potřeby, ať už jde o mobilní tarify, internetové připojení, správu vozového parku nebo poskytovatele cloudových řešení a licencí Microsoft 365. Spolupracujte s námi a dejte nám možnost Vám pomoci nalézt ideálního partnera pro Vaše potřeby.

bottom of page